Paint Tower!

Bulmaca oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 109.4 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Gram Games Limited
En yaratıcı bulmaca oyunlarından biri olan Paint Tower uygulamasında stratejik kararlar vererek seviyeleri tamamlayın!

Oyun konsepti oldukça basit olan Paint Tower oyununda birbirinden farklı şekil ve renkteki parçaları üst üste dizerek bir kule inşa edebilirsiniz. Bu parçaların şekillerini renklendirmekte size kalmış. Her seviyede istenilen sayı kadar bloktan oluşan parçaları boyayarak bölümleri tamamlayabileceğiniz Paint Tower oyununda; dikkatli olmanız gerekir.

Yerleştirdiğiniz parçaları özenli bir şekilde konumlandırmanız kulenizin dengesi açısından da oldukça önemlidir.  Parçalardan biri dahi düşerse kuleniz bozulacak ve oyununuz sona erecektir.

Zihninize meydan okuyun!

Stratejik kararlar vermeniz gereken Paint Tower oyununda; size verilen sayıda parçayı en kısa sürede yerleştirmeye çalışın. Birçok zorlu seviyesi bulunan bu oyunda adınızı liderlik panosuna yazdırın.

Her seviyenin bir öncekinden daha zorlu olduğu birbirinden heyecanlı seviyelerden oluşan bu oyunda,  bir sonraki bulmacaya hangi parçaları boyayabileceğini düşünerek oynamanız gerekecektir.

Dikkatli bir şekilde parçaları yerleştireceğiniz Paint Tower oyunu oldukça eğlencelidir. Sizde dengeli bir kule oluşturmak istiyorsanız bu oyunu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Paint Tower! indir
DİĞER SÜRÜMLER